Stiri

Sport Team

Tot mai aproape de VICTORIE !

O noua zi, tot mai aproape…muncim mai mult, ne antrenam mai mult, dam tot ce avem mai bun pentru a demonstra ca suntem cei mai buni!!!
Echipa noastra a câștigat semifinala Play-Off-ului Bucureștean cu scorul de 3-0 in dauna echipei FCSB dupa o tactica foarte bine pusă la punct de domnul antrenor Bogdan Cirja. Băieții nostrii au deschis repede scorul profitând de o neintelegere in apărarea ros-albastrilor pentru ca in minutul 18 sa isi dubleze avantajul dupa un contraatac rapid si o centrare curată in fata porții adverse, acesta fiind si scorul pauzei! In partea secunda ocaziile au fost tot de partea noastra si tabela s-a modificat din nou, 3-0 iar obiectivul pentru aceasta partida era îndeplinit, dar jocul mai presus de toate a încântat privirile celor peste 300 de sustinatori care au fost prezenți in tribunele stadionului Agronomia!

Marți, 19 mai 2015, o noua zi, un nou obiectiv, băieții sunt motivați mai mult ca oricând si nu cunosc decât un singur cuvânt….VICTORIE !!!